Salon Unisono
Salon Unisono

I.O. Venezia sp.j., właściciel sieci sklepów Venezia oraz Unisono do końca tego roku planuje otwarcie nowych salonów sprzedaży m.in. w Warszawie, oraz w Katowicach .

Obecnie spółka posiada 69 sklepów Venezia i 21 Unisono oraz sklepy internetowe obu brandów – unisono.eu oraz venezia.pl.

– W czasie trwania Shopping Center Forum 2013 otwieramy salony Venezia i Unisono w Galerii Katowickiej, a w październiku przejmujemy lokal w Alfie Białystok na potrzeby salonu Unisono.  Prowadzimy także zaawansowane rozmowy o otwarciu dwóch salonów Venezia i  jednego Unisono w Warszawie, oraz salonów obu naszych marek w jednym z centrów  trójmiejskich – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Zofia Nachiło-Morbiato, dyrektor do spraw rozwoju I.O. Venezia sp.j.

Firma I.O.Venezia sp.j działa od 1996 roku. W salonach Venezia znaleźć można obuwie damskie i męskie oraz galanterię skórzaną. W 2008 roku spółka uzupełniła swoją ofertę o odzież marki Unisono. Stroje Unisono, podobnie jak buty Venezia projektowane i szyte są we Włoszech.

Przedstawiciele spółki – Zofia Nachiło-Morbiato oraz Joanna Czaykowska będą uczestniczkami Shopping Center Forum, które odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.