CH NoVa-Park
CH NoVa-Park

Do grona najemców gorzowskiego centrum handlowego NoVa Park dołączyło Studio Lamati Design. Nowy najemca specjalizuje się w projektowaniu i wyposażaniu wnętrz.

Lamati Design oferuje produkty i usługi z zakresu wykończenia i wyposażenia wnętrz, od budowy domów po wyposażanie, dekorowanie wnętrz i otoczenia domu. Firma zajmuje się projektowaniem wnętrz, planowaniem inwestycji oraz zamawianiem produktów i usług potrzebnych klientowi. Lokal w NoVa Park jest połączeniem biura projektowego oraz sklepu.

– Otwarcie Studia Lamati Design w NoVa Park to kolejny krok na drodze do kompleksowej oferty handlowej, którą chcemy zagwarantować naszym klientom. Każdy z nas zapewne chciałby pochwalić się pięknym i stylowym mieszkaniem czy domem, dlatego mieszkańcom Gorzowa i okolic z pomocą przychodzą eksperci z Lamati Design, którzy zaprojektują i zaaranżują każde wnętrze zgodnie z gustami i potrzebami klientów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego nowego najemcy – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Lamati Design wynajęło lokal o powierzchni 220 mkw., który zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w okolicach placu zabaw Acapulco.

NoVa Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim. Obiekt działa od kwietnia 2012 roku. Na jego terenie funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.

Centrum Handlowe NoVa Park zostanie zaprezentowane podczas Shopping Center Forum na stoisku 2.1