Salon Royal Collection

Jacek Cegłowski nie jest już prezesem zarządu spółki Fashion Connection, właściciela sieci sklepów Royal Collection. Nowym prezesem spółki został Michał Mirecki.

Firma Fashion Connection sp. z o.o., aktywnie działa w branży odzieżowej na polskim rynku od 2009 roku. Przedmiotem działalności spółki jest współpraca z wieloma producentami znanych na całym świecie marek oferujących kolekcje sezonowe zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Fashion Connection w swoim portfelu dystrybucji posiada między innymi takie marki jak: Hugo Boss, Oscar Jacobson, Stenstroms, Marlboro Classic, Armani, Carl Gross, Pal Zileri, Brunello Cucinelli, Campione, M Missoni, Pierre Cardin, Bandolera, Digel i in.

Firma prowadzi salony multibrandowe pod szyldem Royal Collection oraz monobrandowe sklepy takich marek jak m.in. Mexx, Joop, Calvin Klein Jeans. Obecnie w ramach sieci działają 23 salony.

Royal Collection to sieć odzieżowa z dwudziestoletnią tradycją. Oferuje odzież damską i męską. Firma powstała w 1992 roku, a jej salony sprzedaży mieszczą się w największych i najbardziej prestiżowych centrach handlowych.