Salon Riccardo w Centrum Handlowo-Rozrywkowe Poznań Plaza

Salon Riccardo w Galerii Poznań Plaza został przeniesiony do nowego, większego pomieszczenia.  Obecnie zajmuje lokal liczący 115 mkw., który umiejscowiony jest na parterze Centrum, niedaleko wejścia od ul. Drużbickiego.

Salon Riccardo w nowej aranżacji oferuje kolekcję damską, męską oraz rozszerzoną ofertę asortymentu dziecięcego z nowymi propozycjami światowych producentów i liderów  mody dziecięcej.

Riccardo istnieje na poznańskim rynku od 1980 roku a rodzinne tradycje sięgają nawet roku 1956. Riccardo oferuje wyłącznie asortyment, którego stylistyka oraz jakość wykonania stoją na najwyższym światowym poziomie. Warto podkreślić, że Riccardo oferuje największą kolekcję obuwia marek Tommy Hilfiger, EMU, Clarks, Gino Rossi, Bugatti, Lacoste. W salonie dostępne są  również najnowsze propozycje eleganckich torebek i pasków oraz najlepszej jakości środki do pielęgnacji obuwia i skór naturalnych.

Galeria Poznań Plaza jest Centrum harmonijnie łączącym w sobie funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Na terenie Galerii dostępnych jest 10 sal kinowych, w tym pierwsze w Polsce Zachodniej trójwymiarowe kino IMAX. Ponadto supermarket Piotr i Paweł oraz około 130 butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej i obuwia a także wiele punktów usługowych. Po udanych zakupach można skorzystać z bogatej oferty restauracji oraz odpocząć przy filiżance kawy w jednej z licznych kawiarni.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Poznań Plaza zlokalizowane jest w dzielnicy Piątkowo, wzdłuż linii Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Lokalizacja Centrum jest atrakcyjna również z punktu widzenia zmotoryzowanych – prowadzą do niego dwu i trzy pasmowe arterie umożliwiające szybki dojazd nawet w godzinach szczytu. Dla klientów przewidziano bezpłatny pięciokondygnacyjny parking przeznaczony na 750 samochodów, dodatkowo wsparty przez 300 miejsc parkingowych na zewnątrz obiektu. Budynek Poznań Plaza został zaprojektowany specjalnie z myślą o wygodzie wszystkich klientów i obfituje w obszerne wnętrza, liczne atria, windy i ruchome schody.