W CH Złote Tarasy w Warszawie został otwarty pierwszy butik stacjonarny Full of Style – pierwszej platformy internetowej w Polsce, której celem jest promocja krajowych projektantów oraz sprzedaż kolekcji, tworzonych i produkowanych w Polsce.

Full of Style to internetowy butik, który powstał w 2011 roku. Jest pierwszą platformą, która wspiera młodych polskich projektantów, obecnie w swoim portfolio skupia 70 twórców. W pierwszym stacjonarnym sklepie Full of Style dostępnych będzie 25 kolekcji, które zostały wybrane przez zespół fullofstyle.pl oraz klientów butiku.

Sklep znajduje się w Złotych Tarasach na poziomie 1, w lokalu 145. Butik kieruje swoją ofertę do osób ceniących polską modę. Lokal zajmuje 60 mkw. powierzchni.

– Chcemy dotrzeć do nowych klientów i pokazać im, że polska moda nie musi kojarzyć się jedynie z Maciejem Zieniem i wysokimi cenami. Doświadczenie nauczyło nas, że nie wszystko można sprzedać w sieci i nie wszyscy są amatorami zakupów online. Przekonaliśmy się o tym prowadząc rok stacjonarny showroom. Niektóre modele są kompletnie pomijane przez użytkowników w sieci, a uwielbiane przez klientów, którzy odwiedzają nas osobiście. Mamy nadzieję, że klienci Złotych Tarasów przekonają się do polskiej mody, jak tylko zweryfikują jakość i ceny proponowanych przez nas modeli – mówi Agata Zych-Zielińska, założycielka fullofstyle.pl.

W ofercie sklepu znajdują się różnorodne kolekcje w przystępnych cenach, których uzupełnieniem będzie szeroki wybór dodatków oraz akcesoriów w cenach do 100 zł. Ponadto w butiku znajdą się specjalnie wyselekcjonowane modele o unikatowych wzorach.