Plaza Rzeszów

We wrześniu Keen Property Management, zarządca Centrum Handlowego Plaza Rzeszów przedłużył umowę z perfumerią Sephora i rozwija współpracę z marką Big Star. W najbliższym czasie ruszy również nowy sklep Tatuum. Jest to ciąg dalszy rekomercjalizacji, będącej odpowiedzią na potrzeby klientów Plaza Rzeszów.

Keen Property Management przedłużył kolejną już umowę najmu z siecią Sephora. Perfumeria znajdująca się na parterze Plaza Rzeszów zajmuje lokal o powierzchni 300 mkw. – Jest to kolejny sukces, po przedłużeniu umowy z siecią Rossman, pokazujący silną pozycję Plaza Rzeszów na lokalnym rynku – mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor centrum. Dzięki podpisanej przez Keen Property Management umowie z firmą Big Star powiększony zostanie salon sieci oferującej także odzież takich marek jak Mustang i Lee Cooper. Otwarcie salonu o powierzchni 180 mkw., w nowym wystroju, planowane jest na koniec października. Na przełomie września i października w galerii ma nastąpić otwarcie sklepu marki Tatuum. Salon będzie miał powierzchnię około 190 mkw.
Plaza Rzeszów przechodzi obecnie proces rekomercjalizacji. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów oraz efekt konieczności pozyskiwania nowych najemców na powierzchnie handlowe powstałe po rozbudowie centrum. W CH Plaza Rzeszów w ostatnim czasie otwarte zostały salony Reserved, Martes Sport oraz silnej regionalnej marki Kukułka.

Dwupoziomowe Centrum Handlowe Plaza Rzeszów obejmuje ponad 70 lokali handlowych. Głównymi najemcami są: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossman oraz RTV Euro AGD. CH Plaza Rzeszów połączone jest z hipermarketem E. Leclerc i oferuje ponad 1350 miejsc parkingowych dla swoich klientów. Centrum oprócz lokali handlowych i usługowych posiada w swojej ofercie lokale biurowe. Centrum zlokalizowane jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w mieście, w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.