Michał Muc dołączył do Savills jako dyrektor działu zarządzania nieruchomościami. Na nowym stanowisku Muc będzie umacniał relacje ze współpracującymi z Savills inwestorami i właścicielami, jak również skoncentruje się na poszerzeniu obecnej bazy krajowych i zagranicznych klientów. W szczególności, będzie on odpowiadał za rozwój działu zarządzania nieruchomościami Savills na rynku powierzchni handlowych i biurowych.

Muc dołączył do Savills z Grupy DTZ, gdzie zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego działu zarządzania nieruchomościami i Asset Management. Kierował on zespołem liczącym ponad 200 specjalistów i odpowiadał za portfel ponad 40 nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni przekraczającej 1 milion mkw.

– Cieszę się, że udało nam się pozyskać do zespołu osobę tak cenioną na rynku. Michał ma doskonałe rozeznanie na rynku zarządzania nieruchomościami oraz posiada rozległą wiedzę na temat powierzchni handlowych i biurowych w Polsce. Wierzymy, że jego duże doświadczenie biznesowe i finansowe są solidną podstawą do podejmowania decyzji korzystnych dla klientów, a jego umiejętność zarządzania zespołem wpłynie na uznanie i zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług – mówi Brian Burgess, dyrektor zarządzający Savills Polska.

– Rozumiemy dzisiejszy rynek nieruchomości oraz nowe potrzeby klientów; chcemy wyjść im naprzeciw oferując dużo szerszy zakres usług, niż klasycznie pojmowane zarządzanie nieruchomościami i dołożymy wszelkich starań, żeby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Podejście partnerskie i wzajemne zaufanie, to wartości, które wyznajemy – dodaje Michał Muc z Savills.