Salon KiK w Oławie
Salon KiK w Oławie

5 września 2013 roku sieć dyskontów odzieżowych KiK otworzyła kolejny sklep na terenie Polski. Nowo otwarty lokal mieści się w Oławie i jest pierwszym butikiem sieci w tym mieście.

Nowy salon w Oławie to 24. sklep tej sieci na terenie Polski. Mieści się na powierzchni 440 mkw.

– Otwarcie sklepu KiK w Oławie było ważną decyzją w strategii biznesowej naszej firmy. Chcemy bowiem poszerzać sieć naszych sklepów i zapewniać dostęp do naszej oferty klientom z całej Polski. Dbamy o to, aby dostępna w naszych sklepach odzież i tekstylia domowe były nie tylko modne i atrakcyjne, ale przede wszystkim dostosowane do potrzeb naszych klientów. Produkty dostępne w sklepach KiK kierujemy przede wszystkim do rodzin ceniących artykuły dobrej jakości i w korzystnej cenie. Zależy nam na tym, aby w zróżnicowanej ofercie sklepów KiK każdy klient mógł znaleźć dopasowane do swoich upodobań akcesoria i odzież – powiedział Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK w Polsce.

Sieć KiK tworzy obecnie ponad 3,2 tys. sklepów, rozlokowanych w 8 krajach Europy: w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji oraz na Węgrzech i na Słowacji.

Na 2013 rok właściciel sieci zaplanował poszerzenie liczby dyskontów na terenie Polski tak, aby do końca roku działało łącznie 70 sklepów KiK.

Wśród oferty sklepów KiK znajduje się odzież damska, męska i dziecięca, jak również dodatki, biżuteria oraz zabawki i tekstylia domowe. Zaletą produktów sygnowanych logo marki KiK jest atrakcyjna cena.

Sieć w Polsce jest reprezentowana przez KiK Textil sp z o.o. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie.