Kolekcja Jack Wolfskin
Kolekcja Jack Wolfskin

Najnowszy sklep sieci outdoorowej Jack Wolfskin został otwarty w Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu. W ulokowanym na parterze centrum handlowego sklepie na powierzchni 129 metrów kwadratowych zaprezentowano produkty dla wszystkich miłośników turystyki.

– Cieszę się, że wraz z doświadczonym zespołem sprzedażowym mogę zaoferować naszym klientom bogate portfolio produktów firmy Jack Wolfskin w naszym nowym sklepie. Dzięki naszym wspaniałym i przede wszystkim bardzo funkcjonalnym produktom, z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego, kto planuje podróż lub inną aktywność outdoorową – mówi Marcin Gabryołek, właściciel firmy FAM, dystrybutora produktów Jack Wolfskin.

W ramach otwarcia nowego punktu we Wrocławiu firma Jack Wolfskin zaprezentowała nową koncepcję sklepu, który łączy w sobie zorientowanie na klienta, odpowiedzialne gospodarowanie zasobami oraz elementy odzwierciedlające ducha marki. Przy wyborze materiałów oraz koncepcji pomyślano ponadto o tym, aby zastosować materiały ekologiczne.

Firma Jack Wolfskin to jeden z wiodących dostawców funkcjonalnej odzieży, obuwia i wyposażenia outdoorowego w Europie i jednocześnie największy franczyzodawca w branży specjalistycznego handlu sportowego na rynku niemieckim.

W Polsce funkcjonuje 6 salonów firmowych, które mieszczą się w centrach handlowych. Produkty marki można jednak nabyć na terenie całego kraju w sklepach partnerskich zlokalizowanych także w galeriach handlowych.