Wizualizacja Galerii 11-tka
Wizualizacja Galerii 11-tka

Firma Hoger sp. z o.o., właściciel Galerii 11stka w Lublińcu, planuje do końca 2014 roku modernizację i rozbudowę  obiektu o 4 tys. mkw. powierzchni GLA.

Rozbudowa obejmować będzie odświeżenie obecnego obiektu, powiększenie o centrum materiałów budowlanych PSB Mrówka oraz gruntowną przebudowę pierwszego piętra.

Po rozbudowie obiekt będzie miał ok. 7, 5 tys. mkw. powierzchni GLA.

– Obecnie, jak poinformowano, trwają prace nad projektem, który zakładał będzie również budowę marketu Mrówka zlokalizowanego w sąsiadującym budynku. Za przygotowanie projektu odpowiedzialne jest biuro projektowe Off Art. Studio z Zabrza – mówi Ireneusz Myśliwiec z firmy MM Consulting odpowiedzialnej za opracowanie koncepcji i komercjalizację.

– Planujemy wprowadzić marki dotychczas nieobecne w Lublińcu. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z najemcami, którzy wyrazili swoje zainteresowanie na temat projektu. Galeria powiększy się o sklep RTV, obuwie, sport, drogerie, aptekę, modę damską i męską, aptekę, restaurację, lody, telefony i szereg innych. Chcemy, aby obiekt spełniał oczekiwania klientów, którzy będą robić codzienne zakupy – podsumował Ireneusz Myśliwiec.

Operatorem spożywczym jest Biedronka, której sklep po rozbudowie galerii zostanie odświeżony i  dostosowany do nowego konceptu. – Jesteśmy przekonani, że przebudowa będzie korzystna nie tylko dla klientów, ale i dla obecnych i przyszłych najemców – informują przedstawiciele MM Consulting.

MM Consulting jest firmą specjalizująca się w komercjalizacji i doradztwie inwestycyjnym w obszarze nieruchomości komercyjnych. Firma oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie obiektów handlowych. MM Consulting wspiera firmy zarówno w planowaniu i tworzeniu nowych projektów, jak również wspiera doradztwem już działające obiekty. Firma oferuje usługi doradztwa w zakresie komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych w parkach, centrach i galeriach handlowych.

MM Consulting obecnie zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Areny w Lubinie, Galerii Korona Kielce, Galerii Zaułek Świętokrzyski w Świdnicy, Centrum Handlowego w Tarnobrzegu, Galerii 11-tka w Lublińcu, Starej Gorzelni w Sieradzu.

MM Consulting będzie zajmować stoisko 4.2 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum 2013.