Outlet Center Białystok
Outlet Center Białystok

Podczas tegorocznej edycji  Shopping Center Forum firma Outlet Center Retail Management SA zaprezentuje  swoje projekty outletowe. Obecnie firma realizuje  inwestycje w Białymstoku i Lublinie.

– Projekty idealnie wpisują się w zapotrzebowanie aglomeracji lubelskiej i białostockiej na obiekty handlowe oferujące markowe produkty w atrakcyjnych cenach – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Bartłomiej Wójtowicz,  Manager Outlet Center Retail Management SA.

Obiekt w Lublinie znajduje się na etapie prac budowlanych, a obiekt w Białymstoku jest na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę. Otwarcia obydwu  outletów są zaplanowane w 2014 roku.  Obydwa projekty będą posiadały certyfikat BREEAM.

Outlet Center w Białymstoku zlokalizowany przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych będzie miał ponad 20,4 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 14,5 tys. mkw. GLA. W outlecie znajdzie się ok. 100 sklepów. Wraz z funkcjonującą już Castoramą, dyskontem spożywczym Biedronka, stacją benzynową oraz Makro Cash&Carry będzie tworzył park handlowy.

Outlet Center w Lublinie zlokalizowany przy ul. Małgiewskiej będzie miał 16,5 tys. mkw. powierzchni całkowitej i blisko 12,3 tys. mkw. GLA. W outlecie znajdzie się ponad 100 sklepów. Centrum będzie bezpośrednio sąsiadować z marketem budowlanym Catsorama tworząc razem pierwszą fazę kompleksu handlowego.

Outlet Center Retail Management SA s.k.a. wchodzi w skład grupy developerskiej ADV Por Property Investment SA. Grupa zrealizowała liczne projekty komercyjne, biurowe oraz mieszkaniowe na terenie Polski. Do kompetencji Outlet Center Retail Management należy rozwój inwestycji handlowych typu Outlet Center. Agentem wynajmującym Outlet Center jest we współpracy z inwestorem firma CBRE .

Outlet Center zaprezentuje swoje projekty na Shopping Center Forum na stoisku 3.3