Salon Agata Meble w Krakowie
Salon Agata Meble w Krakowie

Z początkiem września w Krakowie ruszył najnowocześniejszy w Polsce trzypoziomowy salon sieci Agata Meble. Przez pierwsze 5 dni od otwarcia nowy sklep odwiedziło ponad 20 tys. osób.

– Salon w Krakowie to kolejny sklep Agata Meble, który spełnia wszystkie założenia naszej nowej filozofii. Jest to miejsce niezwykle klimatyczne, z kompleksową ofertą, skierowaną do posiadacza zarówno niedużego mieszkania w bloku, jak i domu jednorodzinnego. Jesteśmy dumni, że mieszkańcy Krakowa tak licznie odwiedzali salon nie tylko podczas weekendowego otwarcia, ale także przez kolejne dni. To najlepsza nagroda za cały trud i pracę, jakie włożyliśmy w powstanie tego miejsca – mówi Marek Gonsior, dyrektor ds. marketingu Agata Meble.

Duże zainteresowanie wzbudzał, jak poinformowali przedstawiciele sieci, zwłaszcza koncept Agata Kids – cześć salonu z wyposażeniem wnętrz dla najmłodszych. Szczególną uwagę przyciągały przykładowe aranżacje pokoików dziecięcych.

Przypomnijmy, krakowski sklep ma ponad 20 tys. mkw. powierzchni. Asortyment sklepu to meble do całego domu, dodatki, dekoracje, a także farby i tapety. Przemyślany plan salonu pozwala intuicyjnie zapoznać się z poszczególnymi grupami produktów dla dzieci w każdym wieku.

Koncept Agata Kids oferuje wachlarz artykułów dziecięcych od akcesoriów niemowlęcych, poprzez foteliki, meble i tekstylia, aż po zabawki czy rowerki biegowe. Klienci mogą wybierać spośród produktów wielu renomowanych marek, m.in. Avent, NUK, Canpol, Baby Ono, Tommee Tippee, Maxi Cosi oraz Concord.

Powierzchnia handlowa salonów Agata Meble wynosi około 180 tys. mkw. Składa się na nią 16 obiektów handlowych: w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Bielsku-Białej, Rybniku, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Opolu, Kaliszu, Płocku, Gdańsku, Słupsku oraz Wałbrzychu.

Przedstawiciele sieci Agata Meble będą uczestnikami Shopping Center Forum. Forum odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.