W rozmowie z redakcją Retailnet Tomasz Malicki, prezes zarządu Gino Rossi SA zapowiedział kolejne otwarcia sklepów sieci Simple Creative Products.

– Sieć sklepów Simple Creative Products będzie regularnie poszerzana. Do końca roku planujemy otwarcia 4 salonów, które znajdą się w centrach handlowych w naszym kraju. Otwarcia sklepów z odzieżą Simple zaplanowane są w Nowym Sączu, Katowicach, Gdyni oraz Poznaniu – mówi Tomasz Malicki.

Obecnie na polskim rynku działa ponad 40 salonów marki Simple Creative Products. Brand dostępny jest także za granicą. Dwa salony Simple znajdują się w Niemczech, jeden mieści się na Litwie.

Od początku sierpnia 2012 roku firma Simple Creative Products SA poszerzyła kanał dystrybucji odzieży i dodatków marki Simple o sklep internetowy. E-sklep oferuje artykuły z bieżącej kolekcji, a także odzież posezonową w obniżonych cenach. W sklepie jest także dział outlet z najwyżej przecenioną odzieżą.

Simple Creative Products to odzieżowa marka premium obecna na polskim rynku od 1993 r. Marka Simple należy do czołowych polskich firm w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej. Swoją ofertę kieruje do dobrze sytuowanych kobiet, aktywnych zawodowo, które preferują nowoczesny i jednocześnie klasyczny wygląd. W ofercie firmy znajdują się wzory biznesowe, jak i stroje mniej formalne.