Bolesławiec City Center

W minionym tygodniu, Galerię Bolesławiec City Center odwiedził 1,5-milionowy klient. – Dla takiego miasta, jak Bolesławiec, które posiada jedynie 40 tysięcy mieszkańców to świetny wynik – powiedziała Edyta Bystra reprezentująca inwestora – firmę Antan Development.

– Obserwujemy stały wskaźnik ilości odwiedzających nasz obiekt, a także utrzymujące się – wysokie obroty najemców. Dodatkowo sierpień był najlepszym miesiącem bieżącego roku, w którym frekwencja dorównała grudniowym, przedświątecznym statystykom. To wydarzenie bez precedensu, każdego miesiąca BCC odwiedza ok. 150 tys. klientów. Cieszymy się, że oferta galerii, a także sam obiekt przypadł mieszkańcom miasta i okolic do gustu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że BCC nie ma bezpośredniej konkurencji – to jedyny tego typu obiekt zlokalizowany w sąsiedztwie zabytkowego centrum.

– Warto podkreślić, że udało nam się stworzyć optymalny tenant-mix, na który składają się sklepy należące do grupy LPP takie, jak Mohito, Reserved, czy House, salon CCC, drogeria Rossmann, POLOMarket, a także butiki lokalnych przedsiębiorców. Wyniki najemców są na tyle dobre, że LPP postanowiło otworzyć w Bolesławcu kolejne dwa sklepy marek Sinsay i Cropp. Ich otwarcie zaplanowane jest na 27 września.

– W planach mamy również uruchomienie w obiekcie hotelu typu bed & brakfast na ok. 30 dwuosobowych pokoi. Obecnie szukamy operatora, który chciałby zająć się jego administracją -– dodała Edyta Bystra.

Antan Development Polska Należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Antan, która istnieje od 1950 roku. Działa w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Izraelu i Polsce. Na dzień dzisiejszy realizuje budowę Centrum Handlowego Galeria Calisia w Kaliszu, a także jest właścicielem otwartej w listopadzie 2012 roku Galerii Bolesławiec City Center.

Antan Development Polska zaprezentuje projekt Galeria Calisia przy stoisku nr 2.2 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.