Salon CCC
Salon CCC

W sierpniu 2013 do grona  najemców Parku Handlowego Zakopianka w Krakowie dołączył sklep popularnej w Polsce marki obuwniczej CCC.

Sklep marki CCC zajmuje lokal o powierzchni 270 mkw. Oferta sklepu to przede wszystkim obuwie dla kobiet, mężczyzn i dzieci a także torebki i akcesoria.

CCC to sieć należąca do Grupy CCC, która jest liderem sprzedaży obuwia na polskim rynku i jednym z jego największych producentów w kraju. W skład grupy wchodzą także butiki Lasocki i sklepy Boti. Obecnie w naszym kraju działa ponad 400 salonów marki CCC. Obecna jest też ona w innych krajach Europy: w Rosji, na Litwie, w Rumunii, Austrii, Słowenii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

Strategia sprzedaży oparta jest o model „house of brands” – w jednym salonie klienci mają do wyboru wiele marek. W sklepach CCC oferowany jest szeroki asortyment marek własnych, jak również asortyment innych producentów sprzedawany na licencji.

– Park Handlowy Zakopianka oferuje swoim klientom bardzo mocną reprezentację sklepów z branży obuwniczej. Do tej pory mieliśmy w swojej ofercie 6 sklepów z obuwiem bardzo znanych marek, do których w sierpniu dołączyła marka CCC. Taki szeroki wachlarz zapewnia naszym klientom zakup obuwia z różnych półek cenowych. Produkty oferowane z sklepie CCC skierowane są do osób, szukających obuwia oraz  dodatków modnych lecz  w przystępnych cenach. Zapraszamy po obuwie do Zakopianki –  mówi Dorota Szafrańska – Czubaj, dyrektor firmy DTZ, która zarządza Parkiem Handlowym Zakopianka.

Park Handlowy Zakopianka działa od 1998 roku. Oferta centrum to 80 punktów handlowo-usługowo-rozrywkowych znajdujących się na łącznej powierzchni handlowej 58 tys. mkw. Wśród nich takie sieci jak Hipermarket Carrefour, RTV Euro AGD, Cinema City, Decathlon, Abra, Empik, Smyk, Castorama. Centrum dysponuje parkingiem na 2,2 tys. miejsc.

Za najem odpowiada firma Balmain Asset Management, a za zarządzanie Parkiem Handlowym Zakopianka odpowiada firma DTZ Polska.