Salon Prima Moda wykonany przez Forbis Group
Salon Prima Moda wykonany przez Forbis Group

Shopping Center Forum gromadzi także  firmy, których działalność związana jest z dostarczaniem rozwiązań dla branży retail. Jednym z uczestników tegorocznej, jesiennej edycji forum będzie Forbis Group Project Management.

– Forum uważamy za bardzo trafny pomysł, który jest pomocny w świetle dzisiejszych wyzwań biznesu. Udział w SCF jest dla nas okazją do spotkania niezwykłych ludzi znających branżę, potencjalnych parterów i klientów – powiedział portalowi Retailnet Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group.

Firma Forbis Group specjalizuje się w kompleksowej realizacji powierzchni handlowo – usługowych. Stawia na inteligentne wnętrza, cechujące się funkcjonalnością, pomysłową koncepcją i stylistyką. Dotychczas firma współpracowała m.in. z Parfois, Primamoda, Alma Market, Lancerto, Baltona, Max Mara, Calzedonia, Manila Grace, Furla, Burberry.

Forbis Group działa na rynku polskim i międzynarodowym, ma na swoim koncie szereg aranżacji salonów odzieżowych, akcesoryjnych i gastronomicznych marek z segmentu premium jak również sklepów wielkopowierzchniowych, a także wyspecjalizowanych pracowni czy gabinetów.

Shopping Center Forum Fall Edition 2013 odbędzie się w dniach 18-19 września w Warszawie. Więcej informacji na temat Forum znajduje się tutaj.