Atrium Copernicus
Atrium Copernicus

Grono najemców Atrium Copernicus w Toruniu powiększyło się o butik St. Emile. Na początku września oddano do użytku nowy, wielopoziomowy parking przy galerii, a od lipca trwają prace związane z rozbudową części handlowej centrum.

Butik St. Emile oferuje odzież damską marek: St. Emile, Emile, Blacky Dress, Mariella Rosati, Qui oraz włoskie buty takich marek jak: Canape, Eliseo oraz Paco Herrero. Sklep zajmuje ponad 70 mkw. powierzchni.

Od 6 września 2013 roku udostępniono dla klientów centrum także nowy, wielopoziomowy parking, który oferuje ponad 500 dodatkowych miejsc postojowych. Po rozbudowie w Atrium Copernicus będzie ponad 1,4 tys. miejsc parkingowych.

W lipcu rozpoczęły się prace w zakresie rozbudowy części handlowej Atrium Copernicus. Ich zakończenie planowane jest na ostatni kwartał 2014 roku. Po zakończeniu rozbudowy do dyspozycji będzie ponad 50 tys. mkw. powierzchni handlowej, co sprawi, że Atrium Copernicus będzie największym centrum handlowym w Toruniu.

Na 17 tys. mkw. rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe – Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse. W Atrium Copernicus będzie również większa oferta sportowa – za sprawą salonu Active Sport i klubu Pure Jatomi Fitness. Branżę zdrowia i urody wzbogacą: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora oraz salon Paris Optique. W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk. Ten ostatni, w rozbudowanym Atrium Copernicus otworzy się, jako koncept Smyk Megastore, dedykowany największym miastom w Polsce. Będzie to jedyny salon w tej formule, w regionie.

Atrium Poland zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Forum na stoisku 5.5