Salon Saturn
Salon Saturn

W 18 sklepach Saturn w Polsce zostały uruchomione strefy z mobilnymi technologiami i akcesoriami pod nazwą Saturn Connect.

– Obserwując zmieniające się trendy na rynku oraz bardzo dynamicznie rozwijającą się kategorię produktów, jakimi są urządzenia mobilne i akcesoria – Saturn wydzielił we wszystkich marketach specjalną strefę – Saturn Connect. Konsumenci podążający za trendami, chcący zrozumieć i maksymalnie wykorzystać najnowsze technologie, służące utrzymaniu łączności ze światem, w pracy i zabawie, będą mogli szybko odnaleźć interesujące ich kategorie na terenie sklepu – poinformowali przedstawiciele sieci.

W strefach Saturn Connect będzie można zapoznać się z nowinkami i dobrać sobie urządzenie najlepiej dostosowane do potrzeb i stylu życia. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in.: laptopy, tablety, smartfony, telewizory, sprzęt fotograficzny, konsole oraz gry, przenośny sprzęt do słuchania muzyki oraz „elektronika sportowa”, jak np. kamery akcji, pulsomierze, czy krokomierze. Ofertę uzupełni bogaty wybór akcesoriów, które pozwolą w pełni docenić i wykorzystać możliwości  zakupionego sprzętu.

Ruszyła także kampania reklamowa mająca na celu poinformowanie o otwarciu nowej strefy urządzeń mobilnych i akcesoriów Saturn Connect we wszystkich sklepach Saturn.

Wkrótce zostanie uruchomiony pierwszy samodzielny sklep Saturn Connect w Galerii Katowickiej.

Saturn to sieć sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie Saturn dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 18 zlokalizowanych jest w Polsce.

Przedstawiciele sieci Saturn będą uczestnikami Shopping Center Forum, które odbędzie się 18-19 września 2013 w Warszawie.