CH Millenium Hall
CH Millenium Hall

Do grona najemców Millenium Hall w Rzeszowie dołączyła nowa marka Mio. Nowy najemca na potrzeby sklepu zajął lokal o powierzchni prawie 100 metrów kwadratowych, który zlokalizowany jest na poziomie 0 galerii.

Mio to multibrandowy sklep z markami włoskimi i angielskimi. Wszystkie kolekcje dostępne w salonie łączą elegancję z najnowszymi trendami. Asortyment skierowany jest zarówno do nastolatek jak i kobiet w stylu casual oraz fashion.

Millenium Hall to pierwsze regionalne centrum kulturalno-handlowe na Podkarpaciu, miejsce pełne możliwości, które inspiruje pięknem architektury i zaskakuje bogatą ofertą. Powierzchnia Centrum to ponad 56 tys. mkw (GLA), na której klienci mogą znaleźć 250 sklepów najmodniejszych marek. Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House, SInsay), Max Mara, Toys”R”Us, Avans, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie „Siemacha”. Millenium Hall to także przestrzeń kultury i rozrywki, gdzie można m.in. przeżyć niezapomniany koncert na Millenium Hall Square lub odwiedzić wystawę światowych artystów w Europejskiej Galerii Sztuki. Deweloperem projektu jest spółka Develop Investment.