CH NoVa-Park
CH NoVa-Park

W sierpniu została podpisana umowa najmu, na mocy której wkrótce do grona najemców gorzowskiego centrum handlowego NoVa Park dołączy marka odzieżowa Carry. Trwają prace przygotowujące salon do otwarcia, które nastąpi w ciągu najbliższych miesięcy.

Carry wynajęła lokal o powierzchni 375 mkw., który zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze w sąsiedztwie Media Expert.

– Cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączyła popularna marka odzieżowa Carry, na którą czekało tak wielu klientów naszego centrum handlowego. Wprowadzenie nowego najemcy do NoVa Park to część naszej strategii biznesowej, której jednym z głównych celów jest systematyczne poszerzanie oferty centrum o marki niedostępne dotąd na rynku lokalnym. Mamy nadzieję, że propozycje modowe Carry przypadną do gustu naszym klientom – powiedziała Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

NoVa Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.