MM Consulting
MM Consulting

Firma MM Consulting powiększyła swój zespół o dyrektora ds. zarządzania nieruchomościami, którym został Marcin Raczyński.

Marcin Raczyński to doświadczony zarządca, który od 11 lat zajmuje się zawodowo zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzał między innymi Starym Browarem w Poznaniu, Halą Stulecia we Wrocławiu oraz portfelem 223 nieruchomości głównie na terenie Polski Południowej. Marcin jest absolwentem Franklin University o profilu Master of Business Administration i Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie nieruchomościami / Facility Management.

– W firmie MM Consulting Marcin Raczyński będzie odpowiedzialny za budowę działu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi – centrami handlowymi i budynkami biurowymi – mówi Michał Mazepa z MM Consulting. Dodatkowo odpowiedzialny będzie za wprowadzenie na rynek zupełnie nowej usługi – Zarządzanie All Inclusive – gdzie tradycyjne zarządzanie nieruchomościami jest powiększone o dodatkowe wsparcie najemców w zakresie bieżącego funkcjonowania w obiekcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu najemcy zyskują wsparcie również w ich bieżącej działalności w danym centrum, co przekłada się bezpośrednio na wzrost obrotów.

– Dynamiczne zmiany na rynku sprawiają że widzimy potrzebę jeszcze lepszego dopasowania się do oczekiwań naszych klientów. Dlatego oferta kierowana do właścicieli nieruchomości i inwestorów jest ponadstandardowa. Cieszymy się, że nasz zespół powiększył się o osobę o ugruntowanej wiedzy i doświadczeniu – dodaje Michał Mazepa.

MM Consulting obecnie zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Areny w Lubinie, Galerii Korona Kielce, Galerii Zaułek Świętokrzyski w Świdnicy, Centrum Handlowego w Tarnobrzegu, Galerii 11-tka w Lublińcu, Starej Gorzelni w Sieradzu.

MM Consulting będzie zajmować stoisko 4.2 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum 2013