Salon HiTec
Salon HiTec

W połowie września 2013 roku w Centrum Outlet Factory w Poznaniu miało miejsce otwarcie dwóch sklepów sportowych.

Do grona najemców Centrum Outlet Factory w Poznaniu dołączyła firma Brugi, która posiada w swojej ofercie najwyższej jakości odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe.

Drugim sklepem, który możemy znaleźć na zakupowej mapie Factory w Poznaniu jest Hi-Tec, oferujący wysokiej jakości odzież oraz obuwie sportowe, a także sprzęt turystyczny. Firma jest jednym ze światowych liderów w swojej dziedzinie.

Powierzchnia sklepu Brugi wynosi  85 mkw., natomiast Hi-Tec zajmuje 200 mkw.

Brugi Polska sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Bielsku Białej. Obecnie w ramach sieci działa 8 salonów sprzedaży. Fabryczne sklepy sieci znajdują się w centrach wyprzedażowych Factory we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie, w centrum Fashion House w Gdańsku, CH Dekada w Myślenicach, Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi, Outlet Park Szczecin, a także w  Bielsku Białej oraz Wadowicach. Spółka prowadzi także sklep internetowy sklepbrugi.pl.

Hi-Tec jest brytyjską firmą, założoną w 1974 r.  Oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria do uprawiania aktywności w kategoriach: Athletic/Sport, Cort/Indoor, Outdoor i Golf. Globalnie Hi-Tec sponsoruje podróżników, mistrzów świata i wybitnych sportowców w takich dyscyplinach jak badminton, golf, squash i floret.

W Polsce dostępne są obecnie tylko produkty z grupy Outdoor. Przedstawicielem w Polsce oraz projektantem i producentem odzieży dla marki Hi-Tec na rynek outdoor jest Martes Sport sp. z o.o.

W Polsce obecnie działa 7 salonów Hi-Tec, które są zlokalizowane tylko w centrach handlowych.