Saturn
Saturn

Saturn otwiera w Galerii Katowickiej pierwszy sklep pod marką Saturn Connect, dedykowany technologiom mobilnym i akcesoriom. 18 września br. klienci będą mogli zapoznać się z nowinkami technologicznymi.

Pierwszy sklep Saturn Connect znajdzie się w Galerii Katowickiej, na powierzchni sprzedaży blisko 200 metrów kwadratowych i zaoferuje najnowsze urządzenia mobilne oraz akcesoria czołowych producentów.

– Saturn Connect to odpowiedź na potrzeby coraz bardziej mobilnego społeczeństwa. Idąc z duchem czasu oferujemy naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku. Szeroki wybór asortymentu oraz profesjonalna obsługa umożliwią indywidualne dobranie najlepszego urządzenia dla każdego klienta. Gorąco zapraszamy na otwarcie Saturn Connect w Galerii Katowickiej. Jestem przekonany, że specjalnie przygotowana z tej okazji oferta zainteresuje niejednego użytkownika nowych technologii – mówi Marek Zalega z Saturn Connect w Katowicach.

W sklepach Saturn Connect znajdują się m.in.: laptopy, tablety, smartfony, telewizory, sprzęt fotograficzny, konsole oraz gry, przenośny sprzęt do słuchania muzyki i „elektronika sportowa”, jak np. kamery akcji, pulsomierze czy krokomierze. Ofertę uzupełnia bogaty wybór akcesoriów, które pozwolą w pełni docenić i wykorzystać możliwości zakupionego sprzętu.

Saturn to marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie Saturn dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 18 zlokalizowanych jest w Polsce. Jak już informowaliśmy we wszystkich 18 sklepach Saturn w Polsce zostały uruchomione strefy z mobilnymi technologiami i akcesoriami również pod nazwą Saturn Connect.

Przedstawiciele sieci Saturn będą uczestnikami Shopping Center Forum, które odbędzie się 18-19 września 2013 w Warszawie.