Wizualizacja Centrum Handlowego w Chojnicach

Rank Progress SA jest jednym z wystawców tegorocznej edycji Shopping Center Forum. Podczas dwudniowych targów deweloper zaprezentuje wszystkie realizowane przez siebie inwestycje.

Rank Progress SA serdecznie zaprasza na targi Shopping Center Forum 2013, które odbędą się w Hali EXPO w Warszawie, w dniach 18 – 19 września. Na stoisku 7.6 wszyscy zainteresowani będą mogli porozmawiać ze specjalistami z działu komercjalizacji Rank Progress oraz poznać szczegóły dotyczące współpracy z deweloperem.

Podczas spotkań z najemcami Rank Progress zaprezentuje wszystkie aktualnie realizowane przez siebie inwestycje – Bramę Pomorza w Chojnicach, Galerię Piła, Pogodne Centrum w Oleśnicy oraz Galerię Awiator w Mielcu, a także inwestycje w Kielcach, Wejherowie, Olsztynie, Krośnie, Kołobrzegu i Duchnowie, które obecnie znajdują się na etapie projektowania. Prezentacje będą się odbywały na stoisku wystawcy oraz podczas Project & Retail Flash – 8 minutowych prezentacji projektów deweloperskich i sieci handlowych wyświetlanych w głównej sali konferencyjnej Forum.

Specjalnie dla uczestników targów, którzy odwiedzą multimedialne stoisko Rank Progress został przygotowany także konkurs z wyjątkową nagrodą – tabletem Samsung Galaxy Tab III.

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Rank Progress tworzy grupę kapitałową obejmującą spółki celowe, poprzez które realizowane są poszczególne projekty. Istotnym atutem Grupy Rank Progress jest bank ziemi, w którego skład wchodzą atrakcyjnie zlokalizowane grunty na terenie całej Polski.

Do głównych inwestycji realizowanych przez Grupę Rank Progress należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w średniej wielkości miastach. Po ukończeniu obiekty te są odsprzedawane lub oddawane w najem. W latach 2001 – 2013 Rank Progress zrealizował 25 projektów inwestycyjnych, w tym wybudował 8 własnych galerii i parków handlowych – w Jeleniej Górze, Legnicy i Świdnicy, Kaliszu, Kłodzku, Zamościu, Zgorzelcu oraz Grudziądzu.

Od 2013 roku Rank Progress zajmuje się również projektami deweloperskimi z zakresu gospodarowania odpadami.