marcredo Center Piekary Śląskie
marcredo Center Piekary Śląskie

Nad marcredo Center Piekary Śląskie zawisła wiecha symbolizująca zakończenie konstrukcji dachu i osiągnięcie stanu surowego. Obiekt będzie dysponował powierzchnia najmu około 8 tys. i 260 miejscami parkingowymi. Otwarcie centrum handlowego marcredo Center Piekary Śląskie zaplanowane jest na grudzień 2013 roku.

Centrum handlowe marcredo Center Piekary Śląskie będzie wyróżniać się starannie dobraną strukturą najemców, dogodną lokalizacją oraz dopasowaniem do potrzeb lokalnej społeczności. Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ul. Karola Miarki i drogi wojewódzkiej nr 911, w pobliżu zjazdu z autostrady A1.

Marcredo Center Piekary Śląskie to projekt przyjazny dla klientów – posiada wygodny układ funkcjonalny i komunikacyjny. Strefy przeznaczone do wynajmu umożliwiają elastyczne dopasowanie do potrzeb najemcy. Rozmiar galerii dostosowany jest do wielkości i siły nabywczej rynku. W centrum znajdą się: supermarket spożywczy, sklep RTV AGD, sklepy meblowe, sklepy z odzieżą i obuwiem, drogeria, gastronomia.

Obiekt zaprojektowany został przez pracownię Atelier PS Mirosław Polak Marek Skwara Architekci. Inwestorem i deweloperem jest elbfonds Development sp. z o.o. Projekt realizowany jest przez generalnego wykonawcę – firmę Hochtief Polska.

Elbfonds Development sp. z o.o. jest firmą specjalistyczną działającą w obszarze wielkopowierzchniowych nieruchomości handlowych w Polsce. Jest spółką-córką Grupy elbfonds. Spółka w 2013 roku planuje ukończyć trzy projekty. Są to marcredo Center w Piekarach Śląskich i w Szczecinie oraz obiekt w Myśliborzu. Ponadto realizuje marcredo Center w Kutnie i Głogowie.

Elbfonds Development zaprezentuje projekt marcredo Center Szczecin przy stoisku nr 3.4 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.