Ekskluzywna marka odzieżowa Armani Jeans otworzy swój salon w centrum handlowym w budynku Plac Unii powstającym w Warszawie. Brand Armani Jeans zajmie w nim lokal o powierzchni blisko 200 mkw. Będzie to pierwszy samodzielny sklep tej marki w Polsce. Jego otwarcie zaplanowano w pierwszej połowie października 2013 roku.

Armani Jeans to jedna z najważniejszych i najszybciej rozwijających się linii domu mody Giorgio Armani. Kolekcja oferuje bogaty wybór odzieży jeansowej dla kobiet i mężczyzn. W butikach Armani Jeans, działających obecnie w ponad 45 krajach świata, można zakupić m.in. koszule, spodnie, sukienki i kurtki.

W kompleksie Plac Unii zostanie także otwarty salon marki Manila Grace, który zajmie powierzchnię 107,9 mkw. Marka powstała w 2005 roku w Bolonii. Obecnie firma posiada 24 własne salony, a jej kolekcje są dostępne w kilkuset sklepach we Włoszech oraz za granicą. Ubrania Manila Grace adresowane są do nowoczesnych kobiet w wieku 20-40 lat.

Włoskim rodowodem może się również pochwalić luksusowa marka odzieżowa Liu Jo, która otworzy w kompleksie dwa butiki: Liu Jo Jeans (66,9 mkw.) oraz Liu Jo Accessories (50 mkw.). Firma zaczynała w 1995 roku od jednego butiku w Forte dei Marmi, ekskluzywnym kurorcie na włoskim wybrzeżu. Dziś może się pochwalić sklepami na całym świecie.

Za rozwój marek Armani Jeans, Manila Grace i Liu Jo w Polsce odpowiada firma GPoland. Jest to jedyny i wyłączny agent współpracujący z największymi domami mody, skupiający na polskim rynku uznane marki z sektora premium.

GPoland stawiając na rozwój sieci sprzedaży marek odzieżowych i akcesoryjnych, proponuje zainteresowanym współpracę w formie salonu monobrandowego w ramach franchisingu lub w formie butików multibrandowych, polegających na odpowiednim doborze portfolio.

W tej chwili w portfolio firmy znajdują się: marki odzieżowe (Antony Morato, Armani Jeans, DKNY, GAS, Liu Jo, Manila Grace, Patrizia Pepe, Peuterey, Pinko, Twin-Set) oraz marki akcesoryjne (Bric’s, DKNY, Fiorucci, Furla, Love Moschino, Roccobarocco, Tosca Blu, Valentino Handbags, Yamamay).

Przedstawiciele firmy GPoland będą uczestnikami tegorocznego Shopping Center Forum. Więcej informacji na temat SCF można znaleźć tutaj.