Shopping Center Forum 2012
Shopping Center Forum 2012

Dzisiaj rozpoczęła się jesienna edycja Shopping Center Forum 2013. To największe spotkanie najemców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowej, które odbywa się w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

W tegorocznej edycji bierze udział 1110 osób. W tym ponad 200 przedstawicieli sieci handlowych, reprezentujących około 240 brandów.

Wystawcy SCF to około 60 firm, w większości deweloperskich, które zaprezentują uczestnikom ponad 170 projektów obiektów handlowych planowanych, budowanych, rozbudowywanych i rekomercjalizowanych m.in.: Atrium Felicity Lublin, Park Handlowy Bielany Wrocław, Centrum Handlowe Port Łódź, Gemini Park Tarnów, Galeria Galena, Galeria Bałtycka, Galeria Krakowska, Forum Radunia, marcredo Galeria Głogów.

Jesienna edycja Shopping Center Forum to przede wszystkim targi nieruchomości handlowych oraz technologii i wyposażenia dla centrów handlowych. Stoiska targowe będą dostępne dla uczestników Forum codziennie od godziny 9.00 do godziny 18.00.

W ramach towarzyszącej targom konferencji każdy z wystawców ma możliwość 8-minutowej prezentacji projektu deweloperskiego lub technologii dla centrów handlowych. Początek bloku Project Flash codziennie o godzinie 9.10.

Pierwszego dnia o godzinie 10.20 rozpocznie się panel tematyczny pod tytułem Rozbudowa i remodeling – warunki utrzymania i wzrostu potencjału centrum handlowego. Natomiast o godzinie 14.35 panel pod tytułem Wspólna przestrzeń – wspólna odpowiedzialność (partnerstwo – publiczno – społeczno – prywatne): znaczenie współpracy centrów handlowych, samorządu lokalnego i organizacji społecznej w kształtowaniu społecznej architektury miast.

Pierwszy dzień jesiennej edycji Shopping Center Forum zakończy After Party, nieformalne spotkanie, którego dobrą atmosferę podkreśli wyśmienita kuchnia, dobre wino i muzyka. After Party odbędzie się 18 września w godz. 19 w Platinium Club, przy ul. Fredry 6. Dzięki współpracy z należącymi do Echo Investment galeriami Amber, Galaxy i Sudecka wieczór uświetni Cai Caslavinieri, jeden z najlepszych polskich DJ. Do udziału zapraszamy wszystkich uczestników Forum, którzy zamówili karty wstępu VIP – obejmujące udział w wieczornym spotkaniu.

Shopping Center Forum jest cyklicznym spotkaniem najemców i deweloperów centrów handlowych, organizowanym od 2005 roku. To największa tego typu impreza w Polsce i w Europie Środkowej. Odbywa się dwa razy do roku: wiosną trwa 1 dzień, a jesienią – 2 dni. W ubiegłorocznej, jesiennej edycji Forum uczestniczyło prawie 1000 osób.