CH Borek

W jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2013, które odbędą się w hali EXPO XXI w Warszawie jednym z wystawców będzie ARS Retail Solutions. Firma, która na polskim i europejskim rynku retail, od 10 lat zajmuje się profesjonalną i kompleksową realizacją wnętrz handlowo-usługowych oraz project managementem.

W portfolio ARS znajdują się takie marki jak Tom Tailor, Svarowski, Tommy Hilfiger, Lilou, Vans, The North Face, Lee Wrangler, ISpace, PLAY, Marionnaud, Inglot i wiele innych. W zeszłym roku firma zaprojektowała i wykonała jedną z największych inwestycji, związaną z rewitalizacją wnętrz (projekt wnętrz i identyfikacji wizualnej oraz całościowe prace wykończeniowo-budowlane, instalacyjne), w sumie ponad 2,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni w funkcjonującej galerii handlowej Borek we Wrocławiu.

ARS Retail Solutions oferuje kompleksowe, sprawdzone i pewne rozwiązania przy budowie sieci detalicznych. Inwestycje od A do Z, od pomysłu po końcową realizację. Od pozyskania lokalizacji przez przygotowanie i uzgodnienie projektów wielobranżowych, po finalne wykonanie. Klienci zlecający pracę firmie ARS Retail Solutions otrzymują lokal przygotowany pod klucz, w terminie i zgodny z ustalonym budżetem.

W skład firmy wchodzą: projektanci, architekci, project managerowie, wykonawcy specjalizujący się w poszczególnych branżach (prace budowlane, elektryczne, HVAC, produkcja mebli etc.).

Cały zespół ARS Reatil Solutions serdecznie zaprasza na stoisko 4.3 podczas Shopping Center Forum 2013 Fall Edition.