Salon Smyk
Salon Smyk, EM&F

18 września w nowo otwartym centrum handlowym Galeria Katowicka rozpoczął działalność salon Smyk.  Salon znajduje się na poziomie -1 galerii, zlokalizowanej w centrum miasta, nieopodal Dworca Głównego PKP. Powierzchnia nowego sklepu wynosi ponad 700 mkw.

– Do tej pory w Katowicach funkcjonowały dwa nasze sklepy. Teraz mieszkańcy Katowic mają do dyspozycji kolejny salon. Galeria Katowicka to miejsce, gdzie na klientów czeka wyjątkowo szeroka oferta produktów, zabawek i akcesoriów dla dzieci – podkreśla Marek Łebek, przedstawiciel sieci Smyk.

– Z myślą o naszych gościach, również tych najmłodszych, na najbliższe dni zaplanowaliśmy szereg atrakcji, na które już teraz serdecznie zapraszamy – dodał Marek Łebek.

Nowy salon Smyk w Katowicach należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. W nowo otwartym sklepie mogą znaleźć produkty  znanych i cenionych marek, takich jak Disney, Lego, Hot Wheels czy Barbie. Na klientów czeka również szeroki wybór produktów oferowanych przez marki własne Smyka: Cool Club i Smiki.

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, wchodząca w skład Grupy Empik Media & Fashion (Grupa EM&F). Jej historia sięga roku 1977, w którym powstał Dom Handlowy Smyk. Dynamiczny rozwój sieci Smyk rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołano samodzielną spółkę: Smyk sp. z o.o. Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 130 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce, w Rosji, na Ukrainie, w Turcji, w Czechach i w Rumunii.

Grupę Empik Media & Fashion (Grupa EM&F) tworzą spółki o profilu operacyjno-handlowym oraz NFI Empik Media & Fashion S.A. jako spółka holdingowa. Od 1997 roku Grupa EM&F jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.