Shoes of Prey strategia online

Każdy wie jak trudno znaleźć buty, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Niektórzy mówią nawet, że idealne buty nie istnieją.  Tym, którzy tak twierdzą, z pomocą przychodzi australijska marka Shoes of Prey, wprowadzając do swojego sklepu online możliwość wirtualnego zaprojektowania dowolnej pary butów, oferując szeroki wybór materiałów, kolorów i sposobów wykończenia.

Shoes of Prey zaprezentowała na tegorocznym New York Fashion Week efekt swojej współpracy z firmą TOMO. Projektanci obu marek wspólnie stworzyli nowy model damskich szpilek z cienkimi skórzanymi zapięciami i wykończonych skórą. Można je było od razu zamówić na witrynie sklepu Shoes of Prey, a także dowolnie zmodyfikować projekt.

Teraz strona sklepu Shoes of Prey umożliwia klientom stworzenie projektu wymarzonej pary butów. Można wybierać z szerokiej gamy modeli, materiałów, kolorów i dodatków. W ofercie dostępne są tak wyszukanie materiały jak wężowa skóra czy włoski jedwab. Przy ich użyciu można stworzyć niezliczoną ilość kombinacji. Firma przewidziała nawet specjalną opcję dla wegan – można wybrać jedynie syntetyczne składniki niepochodzące od zwierząt. Do tej pory z możliwości zaprojektowania własnych butów skorzystało milion osób.

Jodie Fox, współzałożycielka Shoes of Prey, ocenia współpracę z TOME jako sukces. „Byłam niezwykle podekscytowana możliwością współpracy z TOME podczas tegorocznego Fashion Week w Nowym Jorku” – mówi. „Projektowanie butów dopasowanych do ich nowej, fantastycznej kolekcji było dla mnie sprawą honoru, i myślę, że udało się pokazać jak szerokie spektrum oferujemy naszym klientom jeśli chodzi o możliwość stworzenia swojego własnego projektu” – dodaje.

Fox wydaje się rozumieć zasady rządzące światem zakupów online całkiem nieźle. Jest świadoma ryzyka, z jakim łączy się kupowanie produktów w sieci, ale potrafi też trafnie zidentyfikować potrzeby klientów. Dlatego w Shoes of Prey stawia na prostotę obsługi i dostarczenie klientowi frajdy z zakupów. Dla wygody klientów strona jest również dostępna w wersji mobilnej.