Kolekcja KiK
Kolekcja KiK

W drugiej połowie września 2013 roku sieć dyskontów odzieżowych KiK otworzyła kolejny sklep na terenie Polski. Nowo otwarty sklep mieści się w Myszkowie i jest pierwszym butikiem sieci zlokalizowanym w tym mieście.

Wśród oferty sklepów KiK znajduje się odzież damska, męska i dziecięca, jak również dodatki, biżuteria oraz zabawki i tekstylia domowe. KiK w Myszkowie to 25. sklep tej sieci na terenie Polski. Mieści się na powierzchni 375 mkw. Optymalna wielkość przyciąga otwartą przestrzenią, która umożliwia swobodne poruszanie się po sklepie, a dogodna lokalizacja zachęca do częstych odwiedzin.

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet w najbliższym czasie spółka planuje otwarcie nowych sklepów także w Nysie i w Bytomiu. Oddanie nowych salonów zaplanowano kolejno na październik i listopad tego roku.

– Otwarcie sklepu KiK w Myszkowie było ważną decyzją w strategii biznesowej naszej firmy. Chcemy bowiem poszerzać sieć naszych sklepów i zapewniać dostęp do naszej oferty klientom z całej Polski. Dbamy o to, aby dostępne w naszych sklepach odzież i tekstylia domowe były nie tylko modne i atrakcyjne, ale przede wszystkim dostosowane do potrzeb naszych klientów. Produkty dostępne w sklepach KiK kierujemy przede wszystkim do rodzin ceniących artykuły dobrej jakości i w korzystnej cenie. Zależy nam na tym, aby w zróżnicowanej ofercie sklepów KiK każdy klient mógł znaleźć dopasowaną do swoich upodobań odzież i akcesoria – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK w Polsce.

Sieć KiK tworzy obecnie ponad 3,2 tys. sklepów, rozlokowanych w 8 krajach Europy: w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji oraz na Węgrzech i na Słowacji. Sieć w Polsce jest reprezentowana przez KiK Textil sp. z o.o.