Bolesławiec City Center

W Galerii Bolesławiec City Center podjęto decyzję o poszerzeniu oferty o sklepy popularnych marek należących do największej grupy odzieżowej w Polsce jaką jest LPP. W piątek, 27 września br. w centrum handlowym zostaną otwarte dwa nowe sklepy marek Sinsay i Cropp Town.

Jak informują przedstawiciele inwestora, decyzja o otwarciu kolejnych sklepów w Bolesławcu była podyktowana wynikami będącymi efektem stałych, wysokich obrotów, oraz wysokim – utrzymującym się na stałym poziomie wskaźnikiem odwiedzin klientów. Galerię Bolesławiec City Center, która zlokalizowana jest w 40-tysięcznym mieście od momentu otwarcia w listopadzie 2012 roku odwiedziło bowiem już ponad 1,5 miliona klientów.

Salon Cropp Town oferujący odzież dla młodych ludzi obu płci będzie zajmował powierzchnię 235 metrów kwadratowych. Nieco więcej, bo 275 metrów kwadratowych zajmie w galerii sklep najnowszej sieci LPP – Sinsay, oferującej odzież dla dziewcząt w wieku licealnym.

Spółka odzieżowa LPP prowadzi dynamiczną ekspansję marki Sinsay. We wrześniu planuje uruchomić sześć nowych salonów marki Sinsay w centrach i galeriach handlowych. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 38 punktów sprzedaży, w tym 36 w Polsce i dwa w Czechach.

LPP SA jest właścicielem sieci sklepów odzieżowych. Do firmy należą salony marek Reserved, Cropp, House oraz Mohito. Większość z nich funkcjonuje w centrach i galeriach handlowych. LPP poza Polską posiada salony sprzedaży w dwunastu krajach Europy Środkowej i Wschodniej.