Do grona najemców Centrum Outlet Factory w Krakowie dołączyła kolejna firma, oferująca odzież, obuwie i akcesoria sportowe – Mountain Warehouse.

Marka Mountain Warehouse oferuje wachlarz wysokiej jakości odzieży oraz akcesoriów outdoorowych w atrakcyjnych cenach. W salonie klienci znajdą szeroki wybór produktów niezależnie od sportu, który uprawiają. Z propozycji sklepu zadowoleni będą zarówno fani turystyki górskiej, biegania, narciarstwa, jak i jazdy na rowerze.

Dodatkowo w nowym salonie wykwalifikowany personel służy radą i pomocą w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, odzieży czy obuwia turystycznego. Powierzchnia sklepu Mountain Warehouse w Centrum Outlet Factory w Krakowie wynosi prawie 233 metry kwadratowe.

Centrum w Modlniczce to kompleks handlowy, łączący centrum outlet i tradycyjny park handlowy. W parku handlowym klienci znajdą księgarnię Matras, drogerię Super-Pharm, perfumerię Douglas, sklepy obuwnicze CCC i Deichmann, delikatesy Alma, salon RTV Euro AGD i wiele punktów usługowych które uzupełniają tę ofertę.