Galeria Malta
Galeria Malta

Siedmiu najemców będzie kontynuowało współpracę z Galerią Malta. Są to marki odzieżowe Simple, Nike, Diverse oraz Kappahl, sieć salonów z zegarkami i biżuterią Swiss, sklep Sony oraz sieć pralni 5aSEC. Galeria podpisała umowy przedłużające najem lokali tych najemców do 2018 i 2019 roku. Ponadto portfolio najemców centrum wzbogaciło biuro podróży Itaka.

– Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z naszymi najemcami i dlatego cieszymy się, że podpisywane umowy są długoterminowe. Marki Simple, Nike, Diverse, Kappahl, Sony czy Swiss cieszą się dużym uznaniem konsumentów. Dlatego też dbamy, by oferta Galerii Malta odpowiadała zakupowym oczekiwaniom naszych klientów i jednocześnie inspirowała ich do odkrywania każdego dnia czegoś nowego – mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta.

Diverse, marka firmy Etos SA, znajdująca się na poziomie 1 w Pasażu Niebieskim Galerii, przedłużyła umowę do marca 2019 r. Salon o powierzchni 249 mkw. jeszcze przez prawie sześć lat będzie oferował swoim klientom nowatorskie kolekcje.

Do sierpnia 2018 r. umowę przedłużyła marka Simple Creative Products, marka modowa klasy premium, która łączy klasyczną elegancję z prostotą. Salon o powierzchni 101 mkw. mieści się na poziomie 1 w Pasażu Pomarańczowym.

Także Kappahl, właściciel szwedzkiej sieci sklepów z ubraniami dla całej rodziny, przedłużył umowę z Galerią Malta do sierpnia 2019 r. Salon o powierzchni 849 mkw., znajdujący się na parterze w Pasażu Zielonym, bogaty jest w kolekcje na każdą okazję.

Dalszą obecność w Galerii Malta potwierdziła firma Nike, największy na świecie producent obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Marka Nike znajduje się w salonie o powierzchni 190 mkw., na poziomie 1 w Pasażu Niebieskim. Najemca podpisał umowę do sierpnia 2018 r.

Sony Center, jeden z największych światowych producentów innowacyjnego sprzętu audio-wideo, także przedłużył umowę najmu, jednak  zmieni swoją dotychczasową lokalizację. W nowo zaaranżowanej przestrzeni o powierzchni 144 mkw., na poziomie 1 Galerii, każdy miłośnik najnowszych technologii znajdzie coś dla siebie z bogatej oferty elektroniki użytkowej, rozwiązań mobilnych, muzyki, filmów czy gier.

Współpracę z Galerią Malta kontynuować będzie także sieć butików Swiss, posiadająca w swoim portfolio szeroki wybór zegarków i biżuterii. Do sierpnia 2019 r. w salonie o powierzchni 30 mkw., mieszczącym się na parterze, klienci będą mogli wybierać spośród szerokiej oferty renomowanych marek, takich jak m.in.: Tissot, Certina, Atlantic, Fossil, Swatch oraz marek sygnowanych nazwiskami najsłynniejszych projektantów: Michaela Korsa, Marca Jacobsa, Giorgio Armaniego, Calvina Kleina i Tommy’ego Hilfigera.

Na parterze do dyspozycji klientów będzie także pralnia 5aSec. Najemca przedłużył umowę do lipca 2019 roku. 5aSec to wiodąca marka na rynku pralniczym oraz ochrony i konserwacji tkanin.

Ponadto Galeria Malta podpisała także nową umowę. Ofertę centrum poszerzy biuro podróży Itaka, które będzie drugim najemcą z branży turystycznej. Otwarcie salonu Itaka o powierzchni 22 mkw. planowane jest w 2014 roku.