Pasaż Piaskowa Góra w Wałbrzychu

Firma Peppercorn-Properties podpisała umowę z generalnym wykonawcą Pasażu Piaskowa Góra w Wałbrzychu. Została nim firma Inkomet, która działa na polskim rynku od 1990 roku.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie firma Inkomet podejmie się budowy naszej inwestycji w Wałbrzychu. Mamy w przygotowaniach jeszcze kilka innych lokalizacji i jesteśmy przekonani, że będzie to długotrwała współpraca na wysokim poziomie – mówi z rozmowie z Retailnet Darren Haines-Powell, prezes firmy Peppercorn-Properties.

Firma Inkomet jest generalnym wykonawcą obiektów na terenie całego kraju i za granicą. Oferuje pełen zakres usług począwszy od projektu, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę i realizację, aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Inkomet zajmuje się również projektowaniem oraz montażem konstrukcji stalowych.

Pasaż Piaskowa Góra to galeria typu Convenience Shopping Centre, odpowiadająca codziennym potrzebom zakupowym mieszkańców, oferująca ponad 150 miejsc parkingowych. Cały obiekt będzie miał powierzchnię 4400 mkw. Głównym najemcą galerii, na powierzchni 1100 mkw. jest Biedronka, sieć należąca do spółki Jeronimo Martins Polska SA.