Wizualizacja marcredo Center Szczecin

Do grona najemców marcredo Center Szczecin dołączył sklep Media Markt, który zajmie powierzchnię około 2180 mkw. Market zaoferuje bogaty wybór produktów z branży szeroko rozumianej elektroniki użytkowej.

– Otwarcie sklepu Media Markt jest zawsze wydarzeniem, które przyciąga tysiące klientów. Zaoferujemy zarówno nowinki techniczne, urządzenia z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt – wszystko w atrakcyjnych cenach – mówi Paweł Buluk, dyrektor zarządzający Media Markt w Szczecinie.

– Cieszy mnie fakt, że tak silna i rozpoznawalna marka jak Media Markt wzbogaci ofertę marcredo Center Szczecin. Już dziś serdecznie zapraszam mieszkańców Szczecina i okolic do robienia zakupów świątecznych właśnie w naszym centrum – dodaje Stephan Groht, założyciel i właściciel Grupy elbfonds.

Marcredo Center Szczecin będzie retail parkiem o powierzchni najmu około 14 tys. mkw. Obiekt będzie mieścił się przy ulicy Struga – jednej z najbardziej uczęszczanych dróg wjazdowych do Szczecina. W okolicy znajduje się największe skupisko osiedli mieszkaniowych w mieście. W marcredo znajdą się: Media Markt, Decathlon, Jula, sklep meblowy oraz liczne sklepy polskich i zagranicznych marek. Dla klientów dostępne będzie około 400 miejsc parkingowych. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na grudzień 2013.