Stephan Groht, założyciel i właściciel Grupy elbfonds

– Przede wszystkim chciałbym pogratulować inicjatorom targów. Poziom tego wydarzenia był jeszcze wyższy niż w roku ubiegłym. Shopping Center Forum to przede wszystkim świetna okazja do wymiany doświadczeń i opinii ekspertów z branży nieruchomości. O ile obecnie wiele osób wypowiada się czy myśli niezbyt pozytywnie o branży nieruchomości handlowych, to tutaj na targach mieli okazję zrewidować swoje zdanie – powiedział w rozmowie z Retailnet Stephan Groht, założyciel i właściciel Grupy Elbfonds.

– Niezwykle ładne i częściowo wykonane z rozmachem stoiska targowe mówią same za siebie. Uważam, że mimo silnego i dynamicznego rozwoju nowych mediów, bezpośrednie rozmowy mają cały czas ogromną wartość i są bardzo efektywne. Dzięki dużemu zainteresowaniu naszym stoiskiem ja i moi współpracownicy mogliśmy wiele takich rozmów przeprowadzić. Bardzo się cieszymy, że w bloku Project Flash mogliśmy zaprezentować projekty realizowane przez elbfonds Development. Obecność w tym ważnym dla branży wydarzeniu kształtuje również pozytywnie wizerunek naszych marek: elbfonds Development oraz marcredo Center.

– I tak jak już powiedziałem podczas mojego wystąpienia w bloku Project Flash, w kolejnej edycji Shopping Center Forum również weźmiemy udział – dodał Stephan Groht.

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum elbfonds Development zaprezentował: marcredo Center Kutno, marcredo Galeria Głogów, marcredo Center Piekary Śląskie, marcredo Center Krosno, Centrum Handlowe Myślibórz, marcredo Center Szczecin, marcredo Center Żyrardów, marcredo Center Zawiercie.