W nowej lokalizacji w Centrum Handlowym Borek we Wrocławiu otwarto salon popularnej w Polsce marki odzieżowej Reserved. Sklep Reserved zajmuje lokal o powierzchni 1282 metrów kwadratowych. Oferta sklepu to przede wszystkim odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci a także buty, torebki i akcesoria.

– Bardzo się cieszymy, że marka Reserved znajduje się na liście najemców Galerii Borek. Reserved w nowej lokalizacji ma dwa razy większą powierzchnię i tym samym oferta dla klientów będzie bogatsza. Obie marki LPP obecne w naszym centrum, zarówno Reserved jak i Mohito, oferują szeroki i przystępny cenowo asortyment, ubrania dobrej jakości o modnym, nowoczesnym wzornictwie – mówi Małgorzata Sęk , dyrektor Centrum Handlowego Borek, które zarządzane jest przez firmę DTZ..

Centrum handlowe Borek działa od 1999 roku. Na powierzchni całkowitej 42 tys. mkw. znajduje się obecnie 68 lokali  są tam także stoiska handlowe. Różnorodna i bogata oferta handlowa centrum zgromadzona pod jednym dachem to moda damska, męska, dziecięca, obuwie i galanteria skórzana. To także sport, rekreacja i rozrywka, zdrowie i uroda, artykuły dla domu oraz usługi. Za najem odpowiada firma Balmain Asset Management, a za zarządzanie Centrum Handlowym Borek odpowiada firma DTZ Polska.