Grono najemców Atrium Plejada w Bytomiu powiększyło się o dwa nowe stoiska: z ręcznie wykonywanym obuwiem – Lariss oraz  z akcesoriami pasmanteryjnymi i usługami krawieckimi.

Stoisko Lariss to bogata oferta damskiego obuwia skórzanego polskiego producenta. Każda para obuwia wykonana jest ręcznie z naturalnych skór. W ofercie znajduje się obuwie dla kobiet w różnym wieku w rozmiarach od 35-42. Istnieje możliwość zamówienia obuwia wg. indywidualnego pomiaru. Ofertę uzupełnia szeroki asortyment skórzanych i skóropodobnych torebek w modnych fasonach i kolorach oraz akcesoria takie jak: paski, sztuczna biżuteria, szale i apaszki.

Oferta Atrium Plejada poszerzyła się także o stoisko z usługami krawieckimi i akcesoriami pasmanteryjnymi, na którym klienci  mogą skorzystać z usług krawieckich oraz znajdą szereg akcesoriów i dodatków dekoracyjnych do odzieży. Oba stoiska zlokalizowane są w pasażu Centrum Handlowego Atrium Plejada w Bytomiu.

Atrium Plejada posiada bogaty dobór marek odzieżowych. Na powierzchni ponad 15 tys. mkw. GLA znajduje się ponad 70 sklepów i punktów usługowych, w tym m.in. takie marki, jak: Silesia Jeans, Carry, Camaieu, CCC, Cropp, Deichmann, Diverse, Empik, RTV Euro AGD, H&M, House, Intersport, Jysk, Grycan, Orsay, Promod, Reserved, Rossmann, Sephora, Sizeer, Takko, Tchibo, Venezia, Vero Moda, Wojas. Centrum posiada hipermarket spożywczy Carrefour oraz market budowlany Castorama. Na parkingu centrum, który może pomieścić ponad 1,4 tys. aut znajduje się parking strzeżony, stacja benzynowa Carrefour oraz myjnia samochodowa IMO.