Galeria Korona Kielce

W październiku br. w Galerii Korona Kielce pojawi się nowy najemca, marka Giacomo Conti oferująca odzież męską. Salon Giacomo Conti otwarty zostanie na poziomie 0.

Nowy sklep zajmie lokal o powierzchni 100 metrów kwadratowych i zostanie otwarty w sąsiedztwie marek Mexx oraz Heavy Duty.

– Galeria Korona Kielce mimo, że otwarta została zaledwie półtora roku temu zakorzeniła się już w świadomości klientów, którzy na zakupy przychodzą właśnie tu. Sukcesywny wzrost odwiedzalności klientów oraz wzrastający prestiż obiektu sprawiają,,że najemcy chętnie z nami współpracują czego dowodem jest otwarcie kolejnego salonu z prestiżową marką Giacomo Conti – mówi w rozmowie z Retailnet Michał Góźdź, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce. – Założeniem komercjalizacji było zlokalizowanie w centrum niepowtarzalnych marek na kieleckim rynku. Zrealizowanie tego celu przesądziło o wyjątkowości oferty Galerii Korona Kielce.

Giacomo Conti to dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieżowa powstała w 2006 roku. Przez ostatnie lata nieustannie wzbogacała swoją ofertę skierowaną do polskich mężczyzn ceniących elegancję i jakość tkanin. Obecnie w ofercie salonów Giacomo Conti oprócz garniturów i smokingów ślubnych, panowie znajdą również bogaty wachlarz propozycji casualowych i smart casualowych.