Atrium Copernicus

Grono najemców rozbudowywanej części Atrium Copernicus powiększy się o kolejnych najemców. Ofertę centrum wzbogacą: Lodziarnia Grycan, Biuro Podróży Itaka, salon Jubilerski YES i Kwiaciarnia.
Lodziarnia Grycan zajmie lokal o powierzchni ponad 100 mkw. na parterze Atrium Copernicus.

Natomiast salon Yes zajmie blisko 30 mkw. powierzchni. Marka Yes ma w Polsce ponad 100 salonów jubilerskich, które oferują biżuterię i zegarki. Klienci mają również zapewniony doskonały serwis posprzedażowy, w tym możliwość zmiany rozmiaru lub czyszczenia biżuterii.

Nowi najemcy wzbogacą również ofertę punktów usługowych. Biuro Podróży Itaka, które jest liderem w branży turystycznej, zajmie ponad 35 mkw. powierzchni centrum. W gronie najemców rozbudowywanego Atrium Copernicus znajdzie się również Kwiaciarnia Green, zlokalizowana na powierzchni blisko 35 mkw.

Na początku września udostępniono dla klientów centrum nowy, wielopoziomowy parking, który oferuje ponad 500 dodatkowych miejsc postojowych. Po rozbudowie do dyspozycji klientów Atrium Copernicus będzie ponad 1,4 tys. miejsc parkingowych.
W lipcu rozpoczęły się prace w zakresie rozbudowy części handlowej Atrium Copernicus. Ich zakończenie planowane jest na ostatni kwartał 2014 roku. Po zakończeniu rozbudowy do dyspozycji Klientów centrum będzie ponad 50 tys. mkw. powierzchni handlowej, co sprawi, że Atrium Copernicus będzie największym centrum handlowym w Toruniu.

Na 17 tys. mkw. rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe – Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse. W Atrium Copernicus pojawi się również rozległa oferta sportowa – za sprawą salonu Active Sport i klubu Pure Jatomi Fitness. Branżę zdrowia i urody wzbogacą: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora oraz salon Paris Optique. W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk. Ten ostatni, w rozbudowanym Atrium Copernicus otworzy się, jako koncept Smyk Megastore, dedykowany największym miastom w Polsce. Będzie to jedyny salon, w tej formule, w regionie.