Wizualizacja Galerii Stalowej

Grupa Acteeum, deweloper i zarządca projektów komercyjnych, zaprezentowała podczas wrześniowych targów SCF 2013 portfolio swych projektów, w tym swój najnowszy, realizowany wspólnie z Immofinanz Group, obiekt w Stalowej Woli, którego otwarcie planowane jest na 1 kwartał 2015 roku.

– W tym roku występując w charakterze wystawcy gościliśmy na swoim stoisku wielu najemców zainteresowanych naszym najnowszym projektem w Stalowej Woli realizowanym we współpracy z Immofinanz Group. Pierwsze umowy najmu lokali w Galerii Stalowej zostaną sfinalizowane już w najbliższych tygodniach – powiedział portalowi Retailnet Tomasz Szewczyk, Prezes Acteeum Central Europe, spółki należącej do Acteeum Group.

– Podczas targów, które stają się coraz bardziej znaczącym miejscem spotkań dla rynku polskich centrów handlowych i retail parków spotkaliśmy się także z partnerami biznesowymi omawiając kolejne projekty, które są obecnie w fazie przygotowań – dodał Tomasz Szewczyk.

Galeria Stalowa będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w Stalowej Woli i regionie. Obiekt o powierzchni ponad 30 tys. mkw. powstanie w najliczniej zamieszkanej dzielnicy Poręby a swoim zasięgiem obejmie 400 tys. mieszkańców. Poprowadzona przez Acteeum podczas targów prezentacja była pierwszą odsłoną projektu, który spotkał się z dużym zainteresowaniem rynku.

W drugim dniu targów Acteeum, działając jako Project Manager oraz Agent Najmu, zaprezentowało także projekt największej, prowadzonej w kraju, rozbudowy należących do CBRE Global Investors elbląskich Ogrodów. Centrum, którego rozbudowa rozpoczęła się w czerwcu br. na ponad rok przed otwarciem jest już wynajęte w 60 proc.. W ofercie nowych Ogrodów znajdzie się 130 sklepów i punktów usługowych, przestronna część gastronomiczna oraz wielosalowe kino.

Ostatnia realizacja Acteeum to otwarta w maju Galeria Solna w Inowrocławiu, wybudowana wspólnie z Libra Project.