Lavard
Lavard

We wrześniu otwarto salon Lavard w CH Peps w Gorlicach. Najemca zajął powierzchnię 70 mkw. W tym miesiącu otwarto również salon brandu w CH Sadyba Best Mall. Umowa najmu obejmuje 75 mkw, jest to pierwszy salon firmowy Lavard prezentujący nowy koncept marki. Firma otworzyła także lokal o powierzchni 114 mkw. w Galerii Katowickiej również w nowym koncepcie.

Obecnie spółka Gamatex przygotowuje się do kolejnych otwarć w październiku i listopadzie. Najbliższe otwarcia salonów będą miały miejsce w CH M1 Czeladź 100 mkw., w centrum miasta Wrocław lokal o powierzchni 100 mkw. Kolejne sklepy znajdą się w Poznań City Center, CH Trzy Korony Nowy Sącz oraz Galerii Bronowice Kraków. Ostatnia podpisana umowa najmu powierzchni handlowej dotyczy salonu w CH Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal ten zajmie powierzchnię 118 mkw.

Firma Lavard, jako właściciel marki Lavard i Dino Salvani otworzy dwa salony w CH Riviera w Gdyni. Lokale o powierzchni ok. 103 mkw. będą znajdowały się na różnych poziomach. Jest to pierwszy zabieg lokowania dwóch podległych marek w jednym centrum.

Marka dodatkowo planuje relokację salonu w CH Focus Mall w Zielonej Górze. Nowy lokal zajmie 130 mkw.

Na 2014 rok spółka ma już podpisane umowy najmu lokali w 6 galeriach handlowych.

Firma rozwija się również za granicą na Węgrzech, Słowacji, w Austrii, Czechach, na Łotwie, na Litwie i na Ukrainie. Z kolei współpraca z siecią TK Maxx poszerzyła ekspansję o rynek niemiecki.

Lavard jest polską marką, specjalizującą się w branży mody męskiej. W swojej ofercie posiada m.in.: kurtki, płaszcze, garnitury, koszule, szale, spodnie, marynarki oraz galanterię skórzaną.

Lavard jest właścicielem marki Dino Salvani, należy do grupy odzieżowej Gamatex. Obecnie w sieci znajduje się około 80 sklepów.