W centrum Franowo Park Handlowy otwarty został Smyk Megastore, sklep należący do najpopularniejszej w Polsce sieci z zabawkami i akcesoriami dla dzieci.

Nowo otwarty salon to pierwszy w Poznaniu, a dziesiąty w kraju sklep w formacie Smyk Megastore. Powierzchnia nowego salonu wynosi ponad 3100 metrów kwadratowych, a jego zaletą jest bezpośredni dostęp z parkingu.

– Nasz salon w centrum Franowo Park Handlowy to miejsce, w którym na mieszkańców Poznania czeka największa oferta produktów, zabawek i akcesoriów z każdej kategorii, również takich, które trudno znaleźć w innych sklepach dla dzieci. Dzięki temu możemy kompleksowo spełniać dziecięce potrzeby, co wpisuje się w naszą misję: „Oferować wszystko, czego potrzebują i o czym marzą dzieci” – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Nowy salon SMYK w Poznaniu należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat pod jednym dachem. W nowo otwartym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty znanych i cenionych marek, takich jak Disney, Lego, Hot Wheels czy Barbie. Na klientów czeka również szeroki wybór produktów oferowanych przez marki własne Smyka: Cool Club i Smiki.