Budner Investment na Shopping Center Forum

– Udział w Shopping Center Forum 2013 uważamy za bardzo udany. Doceniamy możliwość spotkań i rozmów z najemcami. Z zadowoleniem możemy stwierdzić, że nasza obecność na targach i zaprezentowanie w pełni projektu Shopin już zaowocowały żywym zainteresowaniem najemców – powiedziała portalowi Retailnet Marta Mikołajczyk, koordynator ds. komercjalizacji Budner Investment.

– Budowa pierwszego parku handlowego Shopin w Łodzi już rozpoczęta. Kolejny obiekt powstanie w Garwolinie, ruszamy z budową jeszcze we wrześniu. Udział w targach pozwolił nam zacieśnić wcześniejsze relacje z najemcami, a jednocześnie dał możliwość nawiązania nowych, obiecujących relacji biznesowych – dodała Marta Mikołajczyk.

Shopin Łódź Nowosolna oferuje 4 tys. mkw. powierzchni. W skład kompleksu wchodzi sklep spożywczy sieci Netto o powierzchni 1,2 tys. mkw. oraz około 160 miejsc parkingowych.

Spółka Budner Investment należy do Grupy Budner – firmy o wieloletniej tradycji oraz doświadczeniu w realizacji obiektów biurowo-usługowych, przemysłowo-handlowych a także mieszkaniowych. Firma specjalizuje się w nabywaniu nieruchomości inwestycyjnych, koordynacji procesów administracyjnych i budowie obiektów handlowo – usługowych.