Komputronik Megastore
Komputronik Megastore

Spółka Komputronik, oferująca sprzęt komputerowy rozszerza ofertę produktową pod marką Accura.

Pierwsze produkty brandu Accura wprowadzono do salonów Komputronik na początku sierpnia 2013 roku. Obecnie spółka rozszerza współpracę z resellerami.

– Poza rozszerzeniem oferty produktów, dla Accury bardzo ważna jest współpraca z resellerami, którą ma wspomagać wielopoziomowy program partnerski o nazwie Accura Shop. Jednym z jego celów jest stworzenie modelowych salonów marki, z pełną jej ofertą. Program skierowany jest zarówno do obecnych partnerów handlowych jak i do tych, którzy jeszcze nie mają produktów Accura w swojej ofercie – poinformowali przedstawiciele Komputronik SA.

– Program Accura Shop skierowany jest przede wszystkim do resellerów gotowych zaangażować się w promocję i w rozwój marki Accura. By wziąć udział w programie trzeba spełniać określone standardy dotyczące potencjału sprzedażowego, kondycji finansowej oraz warunków lokalowych. Zgłoszenia będą rozpatrywane według konkretnych kryteriów, ale do każdego będziemy podchodzić także indywidualnie – powiedział Krzysztof Drozd dyrektor Dywizji Akcesoria, Materiały eksploatacyjne, Urządzenia sieciowe w Komputronik SA.

Komputronik SA od ponad 16 lat dostarcza najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne, a od niedawna także produkty AGD i RTV. W tym czasie spółka stworzyła sieć sprzedaży złożoną z około 200 salonów i zrealizowała znacznie ponad 2 miliony zamówień w internetowym sklepie Komputronik.pl. W kwietniu 2013 roku spółka otworzyła w Warszawie pierwszy w Polsce salon nowoczesnych technologii i największy sklep komputerowy w kraju – Komputronik Megastore.

Komputronik SA co miesiąc zwiększa swoją ofertę o ponad 1 tysiąc nowości produktowych. Obecnie oferuje 45 tys. produktów około 700 różnych marek. Kolejnym priorytetem dla Zarządu i pracowników Komputronik jest doradztwo przy wyborze optymalnych rozwiązań. Z tego względu salony Komputronik w ostatnich latach zmieniły się ze zwykłych punktów sprzedaży w lokalne centra obsługi informatycznej dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Jedną z wielu pionierskich usług na polskim rynku sieci salonów komputerowych jest serwis w siedzibie klienta.

Komputronik SA wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Komputronik, do której należą również: Benchmark, Komputronik API, Idea Nord, Cogitary, Movity, KEN TI, a także czeska spółka K24.  Komputronik jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2007 roku.