Wizualizacja Atrium Felicity

Do grona najemców centrum handlowego Atrium Felicity dołączył pierwszy w Lublinie salon odzieżowy Tommy Hilfiger. Sklep zajmie powierzchnię ponad 200 mkw. na parterze centrum.

Tommy Hilfiger to jedna z wiodących na świecie marek odzieżowych. Salony brandu znajdują się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych w naszym kraju, m.in. w CH Arkadia w Warszawie, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, w CH Stary Browar w Poznaniu czy łódzkiej Manufakturze.

W ofercie marki znajduje się odzież zarówna damska, męska, jak i dziecięca, szeroki wybór akcesoriów, obuwie oraz perfumy. Kolekcje sygnowane kultowym logo Tommy Hilfiger to typowo amerykański casulowy styl.

Atrium Felicity jest jedynym centrum handlowym w Lublinie, w którego ofercie będzie komplet najsilniejszych marek modowych, takich jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, czy wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You). Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewnią: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm i Ziaja. Do centrum wprowadzą się również najemcy z grupy EM&F: Empik czy Smyk Megastore. W Atrium Felicity ponadto będą działały pierwszy w regionie hipermarket Auchan, a także market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin i market elektroniczny Saturn.