Chris Ludeman został Globalnym Prezesem Działu Rynków Kapitałowych w firmie CBRE. W swojej nowej roli, Chris Ludeman będzie odpowiedzialny za globalny rozwój i integrację wszystkich usług rynków kapitałowych w CBRE, w tym  za sprzedaż nieruchomości, organizację finansowania inwestycji, doradztwo ds. inwestycji bankowych na całym świecie. W 2012 roku, CBRE było zaangażowane w transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości na całym świecie o łącznej wartości 130 miliardów USD.

CBRE planuje dalszy rozwój tej ważnej linii biznesowej ze względu na rosnącą liczbę kapitału lokowanego na globalnym rynku nieruchomości.

– W obecnych warunkach na światowym rynku nieruchomości, inwestorzy coraz częściej poszukują partnera biznesowego, który zapewni im najwyższej klasy i skali doradztwo przy międzynarodowych strategiach inwestycyjnych – mówi Mike Lafitte, globalny COO w CBRE. – Chris Ludeman pomoże nam podjąć wyzwanie jakie stanowi dla nas ten trend. Chris jest szanowanym i doświadczonym liderem, posiadającym wielką wiedzę na temat rynków kapitałowych oraz dobre relacje z naszymi klientami i pracownikami na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że pod przywództwem Chrisa, nasz dział rynków kapitałowych ma wielki potencjał globalnego rozwoju.

Chris Ludeman będzie współpracował ściśle z dyrektorami działów rynków kapitałowych w CBRE na całym świecie aby zaplanować i wdrażać strategię rozwoju usług.

Chris Ludeman pracuje w CBRE od 33 lat. Niedawno pełnił funkcję prezesa działu rynków kapitałowych na Amerykę Północną i Południową, gdzie pod jego przywództwem odnotowano znaczny wzrost tej linii biznesowej. Poprzednio kierował w CBRE działem pośrednictwa w wynajmie nieruchomości w obu Amerykach. W trakcie swojej długoletniej kariery, Chris Ludeman pełnił wiele stanowisk kierowniczych na rynkach lokalnych i regionalnych.