Salon RTV Euro AGD
Salon RTV Euro AGD

– Co roku otwieramy około 20 nowych sklepów RTV Euro AGD. W tym roku także nie zamierzamy zwalniać tempa rozwoju – powiedział podczas Shopping Center Forum Ryszard Kidoń, menadżer ds. rozwoju ze spółki Euro-net sp. z o.o., właściciela sieci RTV Euro AGD.

– W tym roku oddaliśmy do użytku już kilkanaście salonów. Ostatnio nowe sklepy pojawiły się w Europie Centralnej w Gliwicach czy w Galerii Katowickiej. Oba mają powierzchnię powyżej tysiąca mkw. Kluczowym dla naszej ekspansji miesiącem jest wrzesień. Poza sklepem w Galerii Katowickiej uruchomiliśmy salon w Wyszkowie, Oławie i Legionowie. Do końca 2013 roku planujemy otwarcie jeszcze przynajmniej kilku nowych placówek m.in. w Galerii Kaskada w Jastrzębiu, CH Trzy Korony w Nowym Sączu, a także w Nysie i Rudzie Śląskiej – podkreśla Ryszard Kidoń. Ponadto z przyjemnością dostrzegam wyjątkową przychylność wystawców na aktualnych  SCF wobec naszej marki – dodaje. W czasie spotkań z właścicielami i osobami komercjalizującymi nowe projekty byłem zbudowany tym jak dobrze odbierają markę RTV EURO AGD i jak duży potencjał i siłę rynkową w niej dostrzegają. Rozmowy te zaowocowały pełnym portfelem zaproszeń do wzięcia przez nas udziału w wielu ciekawych projektach. Wykorzystamy tę szansę.

Wraz z nowymi lokalizacjami spółka powiększa także dział ekspansji. Ostatnio do zespołu dołączyli  Katarzyna Kidoń i Maciej Szczepański, którzy będą wspierać zespół odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych nieruchomości pod lokale handlowe.

RTV Euro AGD jest jedną z pierwszych ogólnopolskich wyspecjalizowanych sieci detalicznych. Oferuje sprzęt audio-wideo, sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria.

Firma oferuje też wiele usług związanych ze sprzedażą (dostawy, raty, ubezpieczenia – rozszerzenie gwarancji) oraz możliwość zamówienia sprzętu przez telefon lub przez internet za pośrednictwem sklepu on-line www.euro.com.pl

Obecnie Euro-net posiada blisko 200 sklepów w ponad 100 miastach w Polsce.