Stoisko BOIG na SCF
Stoisko BOIG na SCF

Podczas Shopping Center Forum Dekada Realty zaprezentowała przede wszystkim planowane inwestycje w Grójcu, Nowym Targu, Brodnicy i Malborku. Duże zainteresowanie najemców prezentowanymi projektami potwierdziło popularność realizowanego przez spółkę formatu convenience shopping center.

– W trakcie targów Shopping Center Forum odbyliśmy mnóstwo spotkań zarówno z najemcami zainteresowanymi wynajmem powierzchni w galeriach Dekada, jak i dostawcami nowych technologii. Dużym zainteresowaniem sieci handlowych cieszyły się zwłaszcza projekty w Grójcu, Nowym Targu i Malborku. Już teraz wiem, że wiele z przeprowadzonych rozmów zaowocuje nawiązaniem stałej współpracy – mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty.

– Shopping Center Forum to dla nas wydarzenie obowiązkowe, na którym nie mogło nas zabraknąć. To prestiżowe spotkanie przedstawicieli rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce jest okazją do wymiany poglądów i doświadczeń, a zarazem okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych – dodaje A. Walczak.

W trakcie tegorocznej edycji Shopping Center Forum, Dekada Realty zaprezentowała cztery planowane w najbliższym czasie inwestycje. Wśród nich znalazła się Dekada Grójec – park handlowy zlokalizowany w północnej części Grójca, którego otwarcie zaplanowano już w listopadzie tego roku, centra zintegrowane z dworami autobusowymi – Dekada Nowy Targ i Dekada Brodnica oraz nowoczesna galeria handlowa – Dekada Malbork.

W portfolio spółki znajdują się także obiekty handlowe z sukcesem funkcjonujące w miastach takich jak: Myślenice, Sieradz, Skierniewice, Żyrardów, Olsztyn i Kraków.